Kozmetika

Pri nanášaní kozmetiky si nevystačíme len s rukami, je to nehygienické a nepraktické. A preto sú tu kozmetické pomôcky. Špachtličky, pipety, aplikátory, hubky, či štetčeky Artdeco

Toto všetko kozmetika Bel by nemalo vo vašom kozmetickom kufríku chýbať. No dôležité je i následná starostlivosť o kozmetické pomôcky, najmä štetce. Čistenie štetcov je podobný proces ako umývanie vlasov - čistite ich pravidelne a raz do týždňa si nájdite čas na poriadny kúpeľ. Na menšie čistenie poslúži čistiaci sprej na denné použitie, ktorý jednoducho nastriekate na štetec po každom použití. Zabije to baktérie a zaberie to minimum času Starostlivosť o štetce.

Dekoratívna kozmetika pre vašu krásu

Každá žena chce byť krásna a popritom za to nevyhodiť "majland". S našimi produktami sa vám podarí skĺbiť tieto dve veci. Nájdete tu pestré očné tiene, laky na nechty, lesky na pery, či rúže.

Keď si vyberiete podľa vášho vkusu, potom určite oceníte jednoduchý postup, ako sa nalíčiť tak, aby ste vyzerali o 10 rokov mladšie: nadvihnite svoje obočie, riedke zvýraznite ceruzkou o odtieň bledšou ako je vaša farba vlasov, používajte farebné očné tiene a nebojte sa ani očných liniek, nezbúdajte ani na hydratáciu, podkladovú vrstvu a maskovanie korektorom. Rada nakoniec: tmavý rúž vymeňte za svetlejší.

Hlavné podkategórie

Kategória dekoratívna kozmetika obsahuje tieto hlavné podkategórie

Značky

Zoznam značiek v kategórii dekoratívna kozmetika